Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Deski podłogowe sosnowe

Cieplewo

39

SKUP ŻYTA

Sadki

Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

DZIALKA INWESTYCYJNA W TOPORZYSKU
DZIALKA INWESTYCYJNA W TOPORZYSKU

Toporzysko

600 000

Produkty ekologiczne z pola i ogrodu - kupno i sprzedaż - rolnictwo - ogłoszenia znajdzto.pl (2)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Miejscowość Cena Dodano
Włoskie SUSZONE POMIDORY w oleju 1, 5kg czosenk, oregano, kapary Warszaw

Włoskie SUSZONE POMIDORY w oleju 1, 5kg czosenk, oregano, kapary Warszaw

Warszawamazowieckie 50 2018-10-10
znajdzto.pl / ... / Płody rolne / Produkty ekologiczne
miod wielokwiatowy rzepakowy akacja lipa  25 . 40 kg

miod wielokwiatowy rzepakowy akacja lipa 25 . 40 kg

Toruńkujawsko-pomorskie 400 2018-10-07
znajdzto.pl / ... / Płody rolne / Produkty ekologiczne
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu PRODUKTY EKOLOGICZNE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu PRODUKTY EKOLOGICZNE z miast:

Popularność produktów ekologicznych

 

Rozwój rynku produktów ekologicznych w Polsce nie jest tak wielki, jak można by sądzić po zakładanych nowych inwestycjach proekologicznych i zainteresowaniu konsumentów.

 

Branżę produktów ekologicznych w Polsce można podzielić na trzy sektory - produkty regionalne, żywność naturalna i produkty prozdrowotne. Wprawdzie rynek towarów ekologicznych nie jest wielki, ale rozwija się dynamicznie, choć kilka lat temu uległ dużemu zahamowaniu. Produkty ekologiczne znajdują miejsce na rynkach lokalnych, promowane są na targach, w internecie, mają także swoje miejsce na placach targowych. Pozycja produktów ekologicznych umacnia się z każdym rokiem i zyskuje wiernych nabywców. Zakup produktów ekologicznych nie jest już chwilowym kaprysem, chęcią spróbowania czegoś nowego. Rynek ekologicznych towarów wiąże się z rosnącą świadomością konsumentów na temat tego, co kupują, co jedzą, jak to zostało wyprodukowane i jakie jest pochodzenie danego produktu. Zapotrzebowanie na produkty ekologiczne jest spore nie tylko w dużych miastach, ale także w mniejszych miejscowościach, gdzie powstają punkty i stoiska z produktami ekologicznymi. W każdej sieci handlowej jest także miejsce na dział z żywnością ekologiczną, regionalną czy prozdrowotną.

 Proszę czekać - ładowanie treści...