Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 12 marca 2018

Pedro błaga o dom

Inne rasy i mieszańce

Opis:

Prosimy o udostępnianie pieska, ponieważ trzeba znaleźć mu dom, w którym poczuje się znowu kochany, potrzebny i w którym będzie szczęśliwy.
Pedro pogubił się, posmutniał i za wszelka cenę desperacko zwraca na siebie uwagę w sposób nie podobający się ludziom w okolicy. A wszystko to z powodu odejścia ukochanego pana. Po jego śmierci gospodarstwo zostało zlikwidowane i w obejściu nic się nie dzieje. Nie ma krów, które prowadzał z panem na pastwisko. Nie ma ludzi. Nie ma nikogo.
A Pedro został sam całymi dniami i nie może sie odnaleźć w nowej sytuacji. Jest dokarmiany, nadal ma swoje podwórko, ale nie ma nikogo, komu mógłby pomachać ogonkiem.
Psu krotko mówiąc potrzebny jest dom i nowa rodzina.
To już nie młody piesek. Ma około 10 lat, średniego wzrostu, wagi do 15 kg. Jest zdrowy, wykastrowany i bardzo kocha ludzi. Zgodny z psami, lubi koty. Nigdy nie był czepiany, zamykany w jakichś kojcach czy chlewach. Nie zna smyczy i raczej już nie nauczy się życia w niewoli, nawet jeśli miałoby to trwać tylko chwile. Po prostu może się udusić. Potrzebuje domu gdzie będzie mógł czuć wolność. Pilnuje się podwórka. Pomóżmy mu uwierzyć, ze jeszcze może być fajnie, wesoło. Pomóżmy mu zapomnieć o tym, ze jego ukochany pan już nie wróci.
Pies przebywa w okolicy Bielsk Podlaski. Możliwa pomoc w transporcie. Będziemy chcieli poznać nowa rodzinę i podpisać umowę adopcyjną.tel. 500 308 722


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...